Kurumsal

İnşaat sektörünün deneyimli kuruluşlarından biri olan firmamız 1970 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden günümüze kadar inşaat alanındaki faaliyetlerini aralıksız olarak sürdüren firmamız özellikle bina, konut, okul, kültür merkezi, tatil sitesi, iş merkezi, çok katlı otopark, restorasyon, güçlendirme ve onarım ile ilgili bir çok projeyi başarı ile gerçekleştirmiştir.

Kurulduğu günden itibaren özellikle İstanbul Anadolu yakasında 8400 konut inşa ederek binlerce aileyi konut sahibi yapmıştır. Ayrıca devlet ve özel sektöre ait birçok taahhüt işlerine de imza atmıştır.

Demirli Güç İnşaat; geçmişten günümüze ve geleceğe hayatı şekillendiren projeler sunan, bu projelerde sadece barınacak bir mekanın çok ötesinde yaşam alanlarına ruh katan, hayal edebileceginiz bütün güzellikleri en ince ayrıntısına kadar yerleştiren, insan merkezli en rahat, en güzel, en modern, en estetik evler icin araştırma calışmaları yapan ve bu çalışmalarla birlikte hayatın şekillendiği yepyeni binalar ortaya çıkartan bir şirkettir.

Hızla değişen teknoloji ve sosyo-kültürel ortamın gereklerini en yenilikçi özgün tarz ve tasarımlar ile ele alan şirketimiz, çağdaş yapılarla sağlıklı kentsel dönüşüme katkıda bulunmakta; profesyonel yönetimi, hızlı organizasyon yapısı ve tecrübeli teknik kadrosuyla konusunda markalaşma çabasındadır.

Her taahhüdünü ayrı bir heyecan ve kalite ufkuyla ele alan Demirli Güç İnşaat hep daha iyinin peşinde olarak yapacaklarına odaklanmaktadır. Bir inşaat firması olarak taşıdığı sorumlulukların farkında olan firmamız ortaya konulan yapıların işlevsellik, sağlamlık ve estetiği ile eser düzeyinde standart taşımasına önem vermektedir.

Hedefimiz; güçlü finansal yapı, deneyim ve bilgi birikiminden aldığımız destek ile gelişimin öncüsü olarak, müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini gözeterek, inşaat sektöründe önemli ve üst yapılar inşa etmek; ürettiği projelerde yüksek yaşam kalitesi oluşturmak, yaşam standartlarını yükseltmek ve çevre değerlerini geliştirmektir.